UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę, że jest funklub Ewci. Bo i stara się liczyć i lody lubi. Cud dziewucha ale szkoda, że teraz kryminalistę obsługuje.
Widzę, że jest funklub Ewci. Bo i stara się liczyć i lody lubi. Cud dziewucha ale szkoda, że teraz kryminalistę obsługuje.