UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale jesteś pustak, nawet złośliwości nie potrafisz przestawić logicznie bo trzeba zaniżyć się do twojego poziomu by cię zrozumieć a to nie będzie takie proste.


Anuluj