UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coś w tym jest. Jadąc pociągami na trasie Gdańsk-Elbląg regularnie widuję te wyjątkowe płatki śniegu z mundurówek. Hołota to mało powiedziane.
Coś w tym jest. Jadąc pociągami na trasie Gdańsk-Elbląg regularnie widuję te wyjątkowe płatki śniegu z mundurówek. Hołota to mało powiedziane.