54
24.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie Boże, mniej nas w opiece z takimi ministrami MON🤦🏻
(2025.10.24)

info

21  
  2
@Mirek 12 - Wojsko skończyło się dawno temu. Wraz z zakończeniem zasadniczej (obowiązkowej) służby wojskowej w Polsce jest przedszkole a nie armia. Dziurawce w mundurach, kursy, szkolenia, rekrutacje na festynach i targach pracy. To absolwenci szkół oficerskich wolą iść do cywila zaraz po osiągnięciu maksymalnej emerytury niż niańczyć to towarzystwo.
(2025.10.24)
@Mirek 12 - Dobrze napisane. Wszyscy się zgadzają ale mam wrażenie że nie każdy zrozumiał. Kto kupował koreański sprzęt bez uzbrojenia? Sprzęt na 9% kredyt zamiast na 1% z KPO. Kto stworzył "wojsko" W którym 18 latek dostaje 6 tyś na początek, jak piszesz, "za nic"?
8 lat pisu ... (2025.10.24)
... do tej wojny chcą nas za wszelką cenę wciągnąć siły, do których jakiś Trampek czy Putler są za krótycy :(... w każdym razie naszym zadaniem jest NIE WEJŚĆ do tej wojny... - i wywalić każdą "władzę", która pcha nas do tej wojny jednocześnie sabotując nasze służby i armię (np. kupując drogie zabawki zza oceanu bez amunicji, serwisu, transferu technologii - o tym chyba każde dziecko już wie?)
2084 (2025.10.24)

info

5  
  2
No i Śmigły Rydz... spieprzył we wrześniu 1939 r...
(2025.10.24)
"Jak trzymać grabie i dogodzić b. a.b. i.e"
(2025.10.24)

info

4  
  0
PSL to zrobią dla stołków zrobią wszystko
(2025.10.24)

info

11  
  0
Taki z niego Minister jak z koziej d*** trąba
(2025.10.24)

info

9  
  0
Szaleństwo. Wszędzie szaleństwo. Ludzie pobudka!!! Pognać tych dyletantów!!!
(2025.10.24)

info

14  
  0
Doradzać to on będzie swojej żonie jakie buty ma założyć na wesele. Taki z niego znawca tematu armii jak ministra od zielonej energii. Tu się liczą układy towarzyskie. Przyjedzie burmistrz do tygryska, przywiezie mu swojskiej kiełbaski, miodu a i okowitka się znajdzie. Pogrilują se koledzy i czas na doradzanie minie a burmistrzowi pójdzie odpowiedni przelewik na konto. Az drugiej strony Kosiniak ma dobry pomysł, jak ruskie beda koło braniewa to burmistrz przedwoni do niegi i Kosiniak za plecak ucieczkowy, rodzinkę do samochodu i ku czeskiej granicy pogna.
czarny murzyn (2025.10.24)

info

9  
  0