A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Panie Boże, mniej nas w opiece z takimi ministrami MON🤦🏻
@Mirek 12 - Wojsko skończyło się dawno temu. Wraz z zakończeniem zasadniczej (obowiązkowej) służby wojskowej w Polsce jest przedszkole a nie armia. Dziurawce w mundurach, kursy, szkolenia, rekrutacje na festynach i targach pracy. To absolwenci szkół oficerskich wolą iść do cywila zaraz po osiągnięciu maksymalnej emerytury niż niańczyć to towarzystwo.
@Mirek 12 - Dobrze napisane. Wszyscy się zgadzają ale mam wrażenie że nie każdy zrozumiał. Kto kupował koreański sprzęt bez uzbrojenia? Sprzęt na 9% kredyt zamiast na 1% z KPO. Kto stworzył "wojsko" W którym 18 latek dostaje 6 tyś na początek, jak piszesz, "za nic"?
... do tej wojny chcą nas za wszelką cenę wciągnąć siły, do których jakiś Trampek czy Putler są za krótycy :(... w każdym razie naszym zadaniem jest NIE WEJŚĆ do tej wojny... - i wywalić każdą "władzę", która pcha nas do tej wojny jednocześnie sabotując nasze służby i armię (np. kupując drogie zabawki zza oceanu bez amunicji, serwisu, transferu technologii - o tym chyba każde dziecko już wie?)
No i Śmigły Rydz... spieprzył we wrześniu 1939 r...
"Jak trzymać grabie i dogodzić b. a.b. i.e"
PSL to zrobią dla stołków zrobią wszystko
Taki z niego Minister jak z koziej d*** trąba
Szaleństwo. Wszędzie szaleństwo. Ludzie pobudka!!! Pognać tych dyletantów!!!
Doradzać to on będzie swojej żonie jakie buty ma założyć na wesele. Taki z niego znawca tematu armii jak ministra od zielonej energii. Tu się liczą układy towarzyskie. Przyjedzie burmistrz do tygryska, przywiezie mu swojskiej kiełbaski, miodu a i okowitka się znajdzie. Pogrilują se koledzy i czas na doradzanie minie a burmistrzowi pójdzie odpowiedni przelewik na konto. Az drugiej strony Kosiniak ma dobry pomysł, jak ruskie beda koło braniewa to burmistrz przedwoni do niegi i Kosiniak za plecak ucieczkowy, rodzinkę do samochodu i ku czeskiej granicy pogna.