UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
z komputera wylewa się rzeka hipokryzji i zakłamania, chcą się uaktywnić, kto? Ci, co innych niszczyli za aktywność. Wstydzą się nawet pokazać twarze wszystkich geriatryków. Chodzi tylko o jedno, panowie N. i M. muszą być przewodniczącymi, aby dalej "spółkować", jeden w Olsztynie, drugi w Warszawie. Nachapać do 2027,bo kopniak będzie. Dzisiaj wiarygodna OGB daje "lewicy" 4,13%, Elbląg będzie 2-3 %. Polska powiatowa widzi ich bezideowość, miałkie osobowości, i wyrzuci za burtę.
Apage!