A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Komunistyczne dinozaury.
Od przyzwoitej kasy ciężko sie oderwać....
Aaaha ha ha!!!! Nowa lewica!!!??? Same stare, znane Janusz w okularach swego idola, niejakiego Wojciecha generała. Aby do koryta! Tragikomedia!
Zastępca z Węgorzewa przebiera nogami do parlamentu. Wyznaczyli go na jedynkę za dwa lata. Jego szanse zerowe. Przypominam co mówiono o Monice Falej. Na obcych się nie głosuję. To teraz na Węgorzewo nie głosujemy. Aco do wyborów samorządowych. Prawda jest taka. Nawet jednej listy w okręgu byście nie zebrali.
Nowa Lewica... Średnia wieku panów 75 lat. Co oni wiedzą o współczesnych problemach ? Zamiast zająć się leczeniem własnych prostat to dalej dziadki będą jątrzyć. Widać, że dalej pjest w Elblągu co kupić i co sprzedać, prawda panie Majkut ?
Trochę wygląda to śmiesznie bo dwaj najstarsi postkomuniści prezentują NOWĄ Lewicę....
STANOWCZE NIE !!! Dla Czarzastego na stanowisku Marszałka Sejmu
Dopóki Polską rządzi antypolski POPIS ( PIS PO PSL, LEWICA ) dobrze nie będzie.
\ ulepili przemiany i nadal mamy obok tych czerwonych drani.
Nowe władze, starzy ludzie. No z takim zapleczem nie wróżę lewicy powodzenia.