UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czasami myślę jak wyglądałaby Polska, gdyby był rząd kierowany przez ludzi Konfederacji z Menzenem premierem, a Braunem ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego. To jedyna duża partia, która stale jest w opozycji i wszystkich krytykuje. Chciałbym ich zobaczyć na poważnych, odpowiedzialnych stanowiskach, jak dają radę, albo dają ciała. Szkoda, że PO, ani PiS nie dają im tej mozliwości. choćby w 1-2 ministerstwach. Bo najłatwiej być w opozycji.