Wybrany wątek opinii
Kolejna cenna inicjatywa elbląskich władz. Setki dzieci, cudem unikających śmierci lub kalectwa na tej strefie śmierci, którą jest ulica Kajki, w końcu będzie mogło bezpiecznie przedostać się na drugą stronę... ale, czy sama zebra na pewno wystarczy? Moim zdaniem trzeba się zastanowić nad dalej posuniętymi krokami - wykopanie podziemnego tunelu, prowadzącego z parku do szkoły i przedszkola da nam 100% bezpieczeństwo. Tutaj chodzi o życie i zdrowie dzieci, na tym nie wolno oszczędzać.
Do moderacji
Odpowiedz
22
13
Ile zginęło ludzi w tej strefie śmierci? Gdzie jest strefa bezmózgowia już wiadomo.
Do moderacji
Odpowiedz
23
3
Tunel to masz w głowie bo widać daleką pustkę.
Do moderacji
Odpowiedz
4
8