A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
typowa propaganda
To prawda, W ostatnim czasie próbują nieudolnie zmienić swój skandaliczny wizerunek po śmierci młodego 19 latka.
To nie jest sączenie jadu, ani wredne komentarze, ja też nie rozumiem jak można się zgubić w bazantarni, nawet w nocy nie ma szans żaby się tam zgubił. Trzeba być na prawdę nieporadny człowiekiem. Rozumiem dziecko kilku letnie ale to jest chłop 65 lat.
Daj już spokój z tym naćpany gnojkiem.
To chyba próba ocieplenia wizerunku po zakatowaniu tego 19 latka? Btw tamci funkcjonariusze i sanitariusze z felerenej nocy nadal na wolności?
@Gnoom - Żaba też się tam zgubić może:)
Heh w Bażancie się zgubił heh. Co za noob jak się idzie wieczorem to trzeba mieć latarkę. Ludzie gdzie byś nie szedł w Bażancie to trafisz na główną ścieżkę. No cóż może to osoba z otępieniem umysłowym albo fujara i tyle, Chodziłem w nocy po Bażancie po nocy i nigdy nie miałem komplikacji z wyjściem bo miałem latarkę i telefon z latarką.