UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie jest sączenie jadu, ani wredne komentarze, ja też nie rozumiem jak można się zgubić w bazantarni, nawet w nocy nie ma szans żaby się tam zgubił. Trzeba być na prawdę nieporadny człowiekiem. Rozumiem dziecko kilku letnie ale to jest chłop 65 lat.
Gnoom