UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie jest sączenie jadu, ani wredne komentarze, ja też nie rozumiem jak można się zgubić w bazantarni, nawet w nocy nie ma szans żaby się tam zgubił. Trzeba być na prawdę nieporadny człowiekiem. Rozumiem dziecko kilku letnie ale to jest chłop 65 lat.

Gnoom