UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To chyba próba ocieplenia wizerunku po zakatowaniu tego 19 latka? Btw tamci funkcjonariusze i sanitariusze z felerenej nocy nadal na wolności?

nie lubię kaczek

Anuluj