UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To chyba próba ocieplenia wizerunku po zakatowaniu tego 19 latka? Btw tamci funkcjonariusze i sanitariusze z felerenej nocy nadal na wolności?
nie lubię kaczek
To chyba próba ocieplenia wizerunku po zakatowaniu tego 19 latka? Btw tamci funkcjonariusze i sanitariusze z felerenej nocy nadal na wolności?
nie lubię kaczek