UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Heh w Bażancie się zgubił heh. Co za noob jak się idzie wieczorem to trzeba mieć latarkę. Ludzie gdzie byś nie szedł w Bażancie to trafisz na główną ścieżkę. No cóż może to osoba z otępieniem umysłowym albo fujara i tyle, Chodziłem w nocy po Bażancie po nocy i nigdy nie miałem komplikacji z wyjściem bo miałem latarkę i telefon z latarką.

Cynik

Anuluj