Wybrany wątek opinii
To nie jest sączenie jadu, ani wredne komentarze, ja też nie rozumiem jak można się zgubić w bazantarni, nawet w nocy nie ma szans żaby się tam zgubił. Trzeba być na prawdę nieporadny człowiekiem. Rozumiem dziecko kilku letnie ale to jest chłop 65 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
@Gnoom - Żaba też się tam zgubić może:)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0