Wybrany wątek opinii

To nie jest sączenie jadu, ani wredne komentarze, ja też nie rozumiem jak można się zgubić w bazantarni, nawet w nocy nie ma szans żaby się tam zgubił. Trzeba być na prawdę nieporadny człowiekiem. Rozumiem dziecko kilku letnie ale to jest chłop 65 lat.
Gnoom (2025.10.18)
@Gnoom - Żaba też się tam zgubić może:)
Bocian bis (2025.10.18)
Powrót do komentarzy