A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy ktoś naprawdę kojarzy te wszystkie nazwy i tytuły którymi oni się tam nazywają bądź szczycą Swoją drogą to ciekawe czy w którejkolwiek religi na świecie jest chociaż trochę prawdziwych historii
"Co do pisma św. to każdy papież coś zmieniał a polski najwięcej.. " no geniusz. Prawdziwy geniusz. Skąd się takie..... biorą.
@Witold68 - chyba ciebie xD
W Piśmie Świętym jest napisane! Każda religia jest obraza Boga! Każdy powinien przeczytać choć raz Pismo Święte aby sie wypowiadać o nim. Polecam. Mi odmieniło to postrzeganie na świat. Na te kulty i bałwochwalstwa. A Bóg Twój jest Bogiem zazdrosnym... fundament i prawda jest tylko jedna. Amen
Geniuszu... a ty skąd się wziąłeś? Dziesięć przykazań zwanych bożymi, wersja obowiązująca obecnie to wersja pierwotna? Jeśli tak uważasz to jesteś nie bardzo rozgarniętym i źle zorientowanym wyznawcą.
@Nawrócony - A Kanon Palijski, Wedy Koran też przeczytałeś? Choć raz? A stary testament też przeczytałeś? Jeśli cokolwiek zrozumiałeś możemy się przekonać podczas rozmowy, zapraszam.
Andrzej w przyszłym roku też osiąga wiek emerytalny i co?
Habemus biskupim!
@Nawrócony - A jka czytam Krzyżaków i w tyle mam pismo swięte!
"a ty skąd się wziąłeś? Dziesięć przykazań z" pokaż co zmieniał w Piśmie Św. polski papież? Czytaj ze zrozumieniem, potem komentuj.