A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A może warto wyłączyć komentarze w tej sprawie. Przecież to jest?! Nie tędy droga. W innych sprawach wyłącza się komentarze. A czy tutaj nie warto?!
Czyżby cenzura?! Przecież nic złego nie napisałem.
Nie o podstawie pisma św. mowa, każdy wie że Mojżesz okazał dziesięć przykazań ! Ale tak przy okazji.... dlaczego gdy zobaczył lud który oddaje hołd mamonie rozwalił tablice z przykazaniami ?
Dlaczego do dziś wierzy się w figurki, bożki i relikwie ? Czy to jest przykazanie Boże ? Nie !
Czy Mezopotamczyk to Pan K.... ski? Tak mi stylem jedzie.
Protestantyzm: odrzuca autorytet i prymat papieża, opierając się wyłącznie na Biblii.
Odrzuca Marie jako Bożą bo jak już jest matką Syna Bożego ! Odrzuca kult w bożki i relikwie.... i tu moim zdaniem jest sedno wiary ?
Znak zapytania bo nikt z Nas prawdy nie zna.
@Mezopotamczyk - Tu się z tobą zgadzam, ciemnota i głupi lud wszystko kupi, Chrystusa też przegłosowali na krzyż a dziś mały Kaczyński tak przekupuje !
Nie ja napisałam o zmianach w piśmie zwanych świętym, tylko dałam przykład jak sukienkowi manipulują swoimi wyznawcami. Rzeczywiście czytaj ze zrozumieniem. Módl się.
A kogo to obchodzi, kościół katolicki to kłąmstwo i obłuda
@Mezopotamczyk - Pierwszych 1000 lat nam nie wciśniesz. Żyliśmy sobie jak chcieliśmy jako poganie. Krzyżem, mieczem, perswazją wcisnęli nam Niemcy od Tuska chrzest Polski.