UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Co do pisma św. to każdy papież coś zmieniał a polski najwięcej.. " no geniusz. Prawdziwy geniusz. Skąd się takie..... biorą.
"Co do pisma św. to każdy papież coś zmieniał a polski najwięcej.. " no geniusz. Prawdziwy geniusz. Skąd się takie..... biorą.