UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przychodzi na myśl taka smutna refleksja. Natura daje nam tak wiele a my zamiast się nią cieszyć i ją chronić niszczymy ją i budujemy szare, smutne betonowe miasta.


Anuluj