UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przychodzi na myśl taka smutna refleksja. Natura daje nam tak wiele a my zamiast się nią cieszyć i ją chronić niszczymy ją i budujemy szare, smutne betonowe miasta.
Przychodzi na myśl taka smutna refleksja. Natura daje nam tak wiele a my zamiast się nią cieszyć i ją chronić niszczymy ją i budujemy szare, smutne betonowe miasta.