UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co komu drzewa w mieście, to tylko zaśmieca teren. Lepiej zabetonować. Drzewa rosą w lesie, można pojechać i popatrzeć

lobo 51

Anuluj