UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co komu drzewa w mieście, to tylko zaśmieca teren. Lepiej zabetonować. Drzewa rosą w lesie, można pojechać i popatrzeć
lobo 51
Po co komu drzewa w mieście, to tylko zaśmieca teren. Lepiej zabetonować. Drzewa rosą w lesie, można pojechać i popatrzeć
lobo 51