A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Fajnie, co do Flugzeug'ów; )... to szkoda jedynie, że marionetkowi politycy w Polsce musieli położyć na łopatki cały przemysł... dlatego do dzisiaj chcąc kupić jakikolwiek przedmiot z logo kompletnej firmy.... kupujemy to płacąc haracz najczęściej zachodniej firmie... dopiero teraz, po dekadach, polscy przedsiębiorcy zaczynają się odgryzać (a likwidator w '90 zapomniał chyba zlikwidować branżę szynową w PL -może dlatego, że sama wówczas padała - dlatego po przetrwaniu jej skrawka mamy dziś kilku mocnych producentów - Pesa, Newag, Modetrans... )... w każdym razie kupując samolot, auto... bułkę w jednej z "sieci handlowych" (tylko DINO, Społem, Polo Market i jeszcze kilka należy do tubylców) - 40 mln ludzi płaci haracz gdzieś na Zachód. Teraz pewnie Chiny zaczną bujać glob-rynkiem także u nas (a była szansa na legalny transfer technologii win-win, czyli Izera - ale oczywiście politycy musieli to spaprać -gdyby wyszło - byłby strzał w 10 w tych czasach).
już jedno g.. wno całe lato i wiosnę zatruwa życie mieszkańcom. Drugiej takiej sytuacji chyba w Polsce nie ma w innych miastach.
Ten odważniak nie lata przy chmurach i złej pogodzie co ciekawe.
Dlaczego samolot lata na moim niebie! Kury przestały się nieść-; )
Ty zdajesz sobie sprawę ze złożoności systemów w nowoczesnych samolotach? Same śmigła są już tak skomplikowane, że nieliczni potrafią to poprawić jak się zepsuje.
Ale PIS i PO czyli tzw. POPIS to JEDNA ekipa z okrągłego stołu. Kiedyś byli jedną partią a teraz udają, że nie są. W myśl zasady raz my raz wy i nikt nie siedzi. W TV rozgrywa się teatrzyk a generalnie w sejmie głosują tak samo, można sprawdzić te głosowania w internecie ale to zbyt wielki wysiłek intelektualny jak dla wyborcy POPISU.
Bardzo dobrze. Już od rana słychać trzask pękających tyłków że samolociki im brzęczą nad głową :D
Zapewniam cię, że nie on jeden ma traumę po PiSie. takie skur... synostwo musiało odcisnąć się na ludzkiej psychice.
Zdziwiony że takie absurdalne ceny w Polsce ? Jedź do Niemiec albo do Włoch a zobaczysz że niektóre produkty w popisowskiej Polsce są dużo droższe. Tak wygląda pisflacja w praktyce