UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale PIS i PO czyli tzw. POPIS to JEDNA ekipa z okrągłego stołu. Kiedyś byli jedną partią a teraz udają, że nie są. W myśl zasady raz my raz wy i nikt nie siedzi. W TV rozgrywa się teatrzyk a generalnie w sejmie głosują tak samo, można sprawdzić te głosowania w internecie ale to zbyt wielki wysiłek intelektualny jak dla wyborcy POPISU.

PISPO jedno zło.