UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

już jedno g.. wno całe lato i wiosnę zatruwa życie mieszkańcom. Drugiej takiej sytuacji chyba w Polsce nie ma w innych miastach. Ten odważniak nie lata przy chmurach i złej pogodzie co ciekawe.

kahatella

Anuluj