UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
już jedno g.. wno całe lato i wiosnę zatruwa życie mieszkańcom. Drugiej takiej sytuacji chyba w Polsce nie ma w innych miastach. Ten odważniak nie lata przy chmurach i złej pogodzie co ciekawe.
kahatella
już jedno g.. wno całe lato i wiosnę zatruwa życie mieszkańcom. Drugiej takiej sytuacji chyba w Polsce nie ma w innych miastach. Ten odważniak nie lata przy chmurach i złej pogodzie co ciekawe.
kahatella