A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jakby nie było połowy interwencji, to by trzeba było zwolnić połowę komendy.
Alkohol to NARKOTYK! Nie? Narkotyk to potoczna nazwa substancji PSYCHOAKTYWNEJ. Alkohol jest substancją SILNIE psychoaktywną. Wszystkie narkotyki zakazane, a alkohol w każdym sklepie... ABSURD!
Warto dodać, że 80% mężczyzn w Polsce jest alkoholikami... oni MUSZĄ się napić. Jak nie w weekend, to w święte... nie ma wyjątkowo zawsze muszą spożyć narkohol.
To oczywiste, że klient w krawacie jest mniej awanturujący się
Jestem za wprowadzeniem zakazu handlu alkoholem w godzinach 22 - 6.Korzyści wielokrotnie przekroczą ewentualne niedogodności z tego wynikające.
Sztuczne nakrecanie tematu, czy ludzie dopiero stwierdzja, ze alkohol zle wplywa na wiekszosc ludzi i mozna go kupic na legalu, co 100m. Nie za bardzo rozumiem, naglego tematu.
A ilu fanów małpek czeka na rentę alkoholową? Dopiero dadzą sobie w szyję.
W Szwecji jednak zadziałało, a godzinowo w Słowenii, Portugalii, Litwie i wielu już miastach Polski. Elbląg będzie się ociągał, chociaż statystyki policyjne wskazują na problem ponad przeciętną. Zbyt wielu jest krypto uzależnionych może nawet co 5.Najgorsze, że wielu z "problemem" zajmuje decydujące o wielu sprawach w miastach stanowiska. Jest też sfera korzyści na używkach i często poprzednio wspomniani mają z tym powiązania.
jak alkohol to i nfz, w elblągu na bema 18,infolinia podaje trzy numery telefonów do tej placówki, dwa elbląskie i jeden olsztyński, jak łatwo zgadnąć żaden nie odpowiada, pytanie retoryczne po co zatem one są skoro głuche? tzw urzędniczy tumiwisizm to norma bez względu na opcję, która aktualnie jest przy korycie; a tak przy okazji: jako prawie 70- latek zarejestrowałem się online na kolejne covidowe szczepienie, system zaproponował punkt szczepienny przy królewieckiej 88,co to za miejsce, wiem, że jest tam biedronka, dwa banki, komornik? właśnie po to dzwoniłem bezskutecznie do nfz, ręce opadają
Oczywiście że należy ograniczyć dostępność alkoholu.. po pierwsze to na pewno całkowity zakaz sprzedaży % w Sejmie RP.