UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jak alkohol to i nfz, w elblągu na bema 18,infolinia podaje trzy numery telefonów do tej placówki, dwa elbląskie i jeden olsztyński, jak łatwo zgadnąć żaden nie odpowiada, pytanie retoryczne po co zatem one są skoro głuche? tzw urzędniczy tumiwisizm to norma bez względu na opcję, która aktualnie jest przy korycie; a tak przy okazji: jako prawie 70- latek zarejestrowałem się online na kolejne covidowe szczepienie, system zaproponował punkt szczepienny przy królewieckiej 88,co to za miejsce, wiem, że jest tam biedronka, dwa banki, komornik? właśnie po to dzwoniłem bezskutecznie do nfz, ręce opadają