UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za wprowadzeniem zakazu handlu alkoholem w godzinach 22 - 6.Korzyści wielokrotnie przekroczą ewentualne niedogodności z tego wynikające.
Jestem za wprowadzeniem zakazu handlu alkoholem w godzinach 22 - 6.Korzyści wielokrotnie przekroczą ewentualne niedogodności z tego wynikające.