UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za wprowadzeniem zakazu handlu alkoholem w godzinach 22 - 6.Korzyści wielokrotnie przekroczą ewentualne niedogodności z tego wynikające.


Anuluj