17
10.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Stare platformesy krytykują młodzieżówkę bo starym zagrażają! Starczewski wywołał na głos to co dzieje się wszędzie! Młodszych mają tylko na posyłki, bierne i nieme wykonywanie poleceń i naciskanie guzika! Stare zaczynają bać się o kasę i stołki! Ludzie z moralnością i ideałami nie są im potrzebni!!!
(2025.10.11)

info

2  
  6
A moze odzyskac parking przy Shelu, ktory po to byl zbudowany a oddany na komis. Wasz pomysl zablokuje plk. Dabka przez samochody parkujace.
(2025.10.11)

info

18  
  0
Targowisko przeniesc na Modrzewine.
(2025.10.11)

info

6  
  4
@Zielarski - możesz powiedzieć komu został sprzedany ten parking
ciekawy (2025.10.11)
Koszmarny pomysł za kosmiczne pieniądze. Miasto ma ogromny parking przy Shellu! Nikomu nie sprzedany. No ale komu by się chciało przechodzić na drugą stronę, ja muszę podjechać pod same stoisko! I stoją ludzie w kolejce na rynek samochodem. W nowoczesnych miastach ruch rozładowuje się przez zapewnienie alternatywnych do samochodów form transportu. Mamy tam i autobusy i tramwaje i ścieżkę rowerową. Może trzeba zapewnić więcej linii, albo częstsze kursowanie? Od tego by wypadało zacząć, zamiast wydawać miliony na pogłębianie problemów komunikacyjnych, bo im ludzi bardziej zachęcamy do jeżdżenia samochodami, tym więcej ich jeździ. To błędne koło i błędne rozumowanie rządzących, rodem z czasów słusznie minionych. Miejsc parkingowych i pasów ruchu NIGDY nie będzie dość, bo każda inwestycja w nie pociąga za sobą dopływ użytkowników. Trzeba szukać innych rozwiązań.
pomyłka (2025.10.11)

info

9  
  2
Oczywiscie PŁATNE !!!!!
viki (2025.10.12)

info

3  
  0
Powinno się usunąć te straszące budy, nieużywane od lat od strony Pokornej, wstyd na całe miasto i jest miejsce na parking, nawet wielopoziomowy
(2025.10.13)

info

1  
  0