UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Koszmarny pomysł za kosmiczne pieniądze. Miasto ma ogromny parking przy Shellu! Nikomu nie sprzedany. No ale komu by się chciało przechodzić na drugą stronę, ja muszę podjechać pod same stoisko! I stoją ludzie w kolejce na rynek samochodem. W nowoczesnych miastach ruch rozładowuje się przez zapewnienie alternatywnych do samochodów form transportu. Mamy tam i autobusy i tramwaje i ścieżkę rowerową. Może trzeba zapewnić więcej linii, albo częstsze kursowanie? Od tego by wypadało zacząć, zamiast wydawać miliony na pogłębianie problemów komunikacyjnych, bo im ludzi bardziej zachęcamy do jeżdżenia samochodami, tym więcej ich jeździ. To błędne koło i błędne rozumowanie rządzących, rodem z czasów słusznie minionych. Miejsc parkingowych i pasów ruchu NIGDY nie będzie dość, bo każda inwestycja w nie pociąga za sobą dopływ użytkowników. Trzeba szukać innych rozwiązań.

pomyłka