UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinno się usunąć te straszące budy, nieużywane od lat od strony Pokornej, wstyd na całe miasto i jest miejsce na parking, nawet wielopoziomowy


Anuluj