UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinno się usunąć te straszące budy, nieużywane od lat od strony Pokornej, wstyd na całe miasto i jest miejsce na parking, nawet wielopoziomowy
Powinno się usunąć te straszące budy, nieużywane od lat od strony Pokornej, wstyd na całe miasto i jest miejsce na parking, nawet wielopoziomowy