Wybrany wątek opinii

Spokojnie, Elbląg dokumentacjami stoi. Pomysł lekko głupawy bo parking już jest koło Shella tylko sprzedany za drobne a mozna by na przykład odkupić i trochę uporządkować co wyszło by pewnie taniej i bezboleśnie dla okolicy
Zielarski (2025.10.10)
@Zielarski - masz rację
(2025.10.10)
@Zielarski - możesz powiedzieć komu został sprzedany ten parking
ciekawy (2025.10.11)
Powrót do komentarzy