Wybrany wątek opinii
Spokojnie, Elbląg dokumentacjami stoi. Pomysł lekko głupawy bo parking już jest koło Shella tylko sprzedany za drobne a mozna by na przykład odkupić i trochę uporządkować co wyszło by pewnie taniej i bezboleśnie dla okolicy
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
@Zielarski - masz rację
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Zielarski - możesz powiedzieć komu został sprzedany ten parking
Do moderacji
Odpowiedz
0
0