UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Uśmiechnięty pisior - "Wielkiej Polski" - pisowski mokry sen wyborczy. Ja chcę Polski w UE i demokratycznej oraz wolnej, a nie jakiejś wielkiej bo jej obszar nie powiększy się.


Anuluj