UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bród i smród masz chyba u siebie w zagrodzie. Miasto z roku na rok coraz ładniej wygląda, zielono, ludzie chętniej wychodzą na spacery, coraz więcej turystów przyjeżdża i chwalą nasze miasto za czystość, za zieleń, za zorganizowanie. Oczywiście są miejsca które są zaniedbane, ale jedź do "bogatszych" miast, do trójmiasta. Na samym wjeździe syf bród, w centrum mnóstwo miejsc gdzie są zaniedbane trawniki, chodniki i inne. Dlatego jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to poczytaj sobie coś, ciśnienie obniż, zluzuj majty.
elblążanin zatroskany