UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@elblążanin zatroskany - 🤣🤣🤣 różowe okulary nikomu jeszcze nie zaszkodziły, ale warto być obiektywnym
Elf 10
@elblążanin zatroskany - 🤣🤣🤣 różowe okulary nikomu jeszcze nie zaszkodziły, ale warto być obiektywnym
Elf 10