UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@elblążanin zatroskany - 🤣🤣🤣 różowe okulary nikomu jeszcze nie zaszkodziły, ale warto być obiektywnym

Elf 10

Anuluj