20
07.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale tam wygrało KO z PO to nie mają Łodzi z KPO
Xxxl (2025.10.07)

info

4  
  4
No nie może być.... To stać na yachty czy kluby swingersów, a nie ma kilku zł na takie drobiazgi. Zabrakło 600 baniek na naukę i w przyszłym roku te dranie znowu cofną Polską naukę o kilkadziesiąt lat. Kto głosuje na tych szkodników?
(2025.10.07)
Jak to kto nowaki i inni mający duże kłopoty z prawem...
(2025.10.07)
Ooooo Czyżby Sąd się obudził, brawo za wyrok dla zboczeńca teraz jeszcze za pobicie ze skutkiem śmiertelnym i nieudzielenie pomocy umierającemu na hetmańskiej i odbudujecie momentalnie szacunek u ludzi.
(2025.10.07)

info

1  
  2
@Jaki - No chyba będzie z tym problem, bo obecnie wszyscy za coś tam odpowiedzialni, dyrektorzy i inne tam takie, ubezpieczają się od tzw. błędnych decyzji. Czyli tak w praktyce za niezłą kasę mogą mieć wszystko w d..... e.Hulaj dusza..... itd.
(2025.10.07)
Co innego gdyby potrzebowali wsparcia finansowego na jachty czy jakieś mobilne ekspresy do kawy. Na takie głupoty jak zalewanie przez rzeczkę "po prostu piniędzy nie ma i nie będzie"....
(2025.10.07)

info

4  
  1
Pan Bogus P. opowiada ile to roboty już zrobiono i ile jeszcze będzie zrobione w m- cu październiku, a Elszka jak zalewała tak dalej zalewa, Pan Boguś sobie a Elszka sobie- ludzi też już szlag jasny zalewa, ale na papierze od pana Bogusia - wygląda, że odwalono kawał wielkiej roboty - to o co wam chodzi Wy niewdzięczni mieszkańcy, chcecie tą biędną Elszkę utopić?
No tak. (2025.10.08)

info

3  
  0
Nic nowego w temacie Polskie Wody. Jak zwykle wszystko jest ok ( dwa razy w roku koszone i jak ktoś zgłosi to naprawiają wały). A co jak nikt nie będzie zgłaszał, bo to nie jego "robota". Polskie WOdy to jeden wielki WAŁ.
sebx (2025.10.08)

info

2  
  0
Cytując klasyka co za debil mieszka na terenie zalewowym
(2025.10.09)

info

0  
  0
Na szkodników to ty głosujesz.
(2025.10.09)