UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Bogus P. opowiada ile to roboty już zrobiono i ile jeszcze będzie zrobione w m- cu październiku, a Elszka jak zalewała tak dalej zalewa, Pan Boguś sobie a Elszka sobie- ludzi też już szlag jasny zalewa, ale na papierze od pana Bogusia - wygląda, że odwalono kawał wielkiej roboty - to o co wam chodzi Wy niewdzięczni mieszkańcy, chcecie tą biędną Elszkę utopić?
No tak.