UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Jaki - No chyba będzie z tym problem, bo obecnie wszyscy za coś tam odpowiedzialni, dyrektorzy i inne tam takie, ubezpieczają się od tzw. błędnych decyzji. Czyli tak w praktyce za niezłą kasę mogą mieć wszystko w d..... e.Hulaj dusza..... itd.