UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nic nowego w temacie Polskie Wody. Jak zwykle wszystko jest ok ( dwa razy w roku koszone i jak ktoś zgłosi to naprawiają wały). A co jak nikt nie będzie zgłaszał, bo to nie jego "robota". Polskie WOdy to jeden wielki WAŁ.
sebx