UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ooooo Czyżby Sąd się obudził, brawo za wyrok dla zboczeńca teraz jeszcze za pobicie ze skutkiem śmiertelnym i nieudzielenie pomocy umierającemu na hetmańskiej i odbudujecie momentalnie szacunek u ludzi.


Anuluj