UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ooooo Czyżby Sąd się obudził, brawo za wyrok dla zboczeńca teraz jeszcze za pobicie ze skutkiem śmiertelnym i nieudzielenie pomocy umierającemu na hetmańskiej i odbudujecie momentalnie szacunek u ludzi.
Ooooo Czyżby Sąd się obudził, brawo za wyrok dla zboczeńca teraz jeszcze za pobicie ze skutkiem śmiertelnym i nieudzielenie pomocy umierającemu na hetmańskiej i odbudujecie momentalnie szacunek u ludzi.