A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Po alkohol wysyła się trzeżwego...
Wysokość kar za "występki po używkach", w tym za jazdę po alkoholu - nie ma znaczenia, znaczenie ma nieuchronność kar. Co z tego, że są dożywotnie zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych - skoro po 1 razie i jeździ dalej i potem po następnym razie etc. rekordzista ma zasądzonych około 30 zakazów. Będąc nawet bardzo wyrozumiałym zatrzymają pierwszy raz- ok mogło się zdarzyć dać zawiasy - ale już drugi raz powinien delikwent mieć dożywotni zakaz oraz wyrok ograniczenia wolności bezwzględny. Policja nie powinna robić pokazowych akcji trzeźwy poranek, ale przez 7 dni w tyg. o każdej porze powinny być prewencyjne kontrole nie każdego ale wyrywkowo, trzeźwość, dokumenty, oc... a tak jeśli jedziesz przepisowo i nie ma akcji trzeźwy poranek, masz pewność, że do kontroli Cię nie zatrzymają. Nasze Państwo jest słabe, a rządzacym jest na rękę by naród nie myślał tezeźwo.
No tu się nie zgodzę, pracowałem do 24 czasem do 2 w nocy, wracając jeździłem do sklepu po piwo (fakt piwo nie wódkę), a gdy wracałem po nocce o godz.6 też lubiłem wypić piwo - ludzie nie mogli zrozumieć, że dla organizmu był to wieczór, a nie 7 rano przed pracą. Ogólnie warto zrozumieć, że alkohol jest to trucizna, i tak go przedstawiać i edukować młodzież.