UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No tu się nie zgodzę, pracowałem do 24 czasem do 2 w nocy, wracając jeździłem do sklepu po piwo (fakt piwo nie wódkę), a gdy wracałem po nocce o godz.6 też lubiłem wypić piwo - ludzie nie mogli zrozumieć, że dla organizmu był to wieczór, a nie 7 rano przed pracą. Ogólnie warto zrozumieć, że alkohol jest to trucizna, i tak go przedstawiać i edukować młodzież.

okoniowaty