UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wysokość kar za "występki po używkach", w tym za jazdę po alkoholu - nie ma znaczenia, znaczenie ma nieuchronność kar. Co z tego, że są dożywotnie zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych - skoro po 1 razie i jeździ dalej i potem po następnym razie etc. rekordzista ma zasądzonych około 30 zakazów. Będąc nawet bardzo wyrozumiałym zatrzymają pierwszy raz- ok mogło się zdarzyć dać zawiasy - ale już drugi raz powinien delikwent mieć dożywotni zakaz oraz wyrok ograniczenia wolności bezwzględny. Policja nie powinna robić pokazowych akcji trzeźwy poranek, ale przez 7 dni w tyg. o każdej porze powinny być prewencyjne kontrole nie każdego ale wyrywkowo, trzeźwość, dokumenty, oc... a tak jeśli jedziesz przepisowo i nie ma akcji trzeźwy poranek, masz pewność, że do kontroli Cię nie zatrzymają. Nasze Państwo jest słabe, a rządzacym jest na rękę by naród nie myślał tezeźwo.

okoniowaty

Anuluj