UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brak senatora, czyli to lipa. Miało być do końca czerwca, teraz do końca roku, a zapewne nigdy. Obym się mylił. Macie Tuska który gigantyczne zadłuża Polskę. Niedługo korporacje finansowe, szczególnie niemieckie, przejmą resztę majątku w Polsce.

bra