A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bo PiS okradł całą polskie !
Srali muchy będzie wiosna.
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę koparek.
Dwa lata minęły... a co to było za pianie w 2023r. Port już... zaraz... pieniądze już prawie przelano... Teraz legendy ciąg dalszy
Naturalną synergią portu jest, transport kolejowy, o czym, z tymi ludźmi rozmawiać, grunt że dyrektor ma co miesiąc wypłatę.
Męczenie oka i ucha
Nie słuchajcie się POwcow! Kłamali, kłamią i będę kłamać. W tym tygodniu wysyp obietnic mających za zadanie ocieplić wizerunek skompromitowanego rządu tuska który jeszcze w tym roku upadnie. Statek tonie ale orkiestra gra dalej i sypie populistycznymi obietnicami bez pokrycia. Zapytajcie tuska gdzie te100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów? Minęło już 750 dni i ich nie splelnili. Zapytajcie robercika lejtura zwanego członkiem gdzie jest ta zielona fala na sygnalizacji świetlnej którą obiecał 15 lat temu? Nie bać ich!
Jak mozna glosowac na kogoś z Olsztyna???
@Jawamwojtaniewybierałem - A Śliwka zamieszkał w Elblągu ?
skonczycie wreszcie dawac durne tytuly ze snakiem zapytania ?