46
03.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bo PiS okradł całą polskie !
(2025.10.03)
Srali muchy będzie wiosna.
(2025.10.03)

info

6  
  2
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę koparek.
Lukas12345 (2025.10.03)

info

3  
  0
Dwa lata minęły... a co to było za pianie w 2023r. Port już... zaraz... pieniądze już prawie przelano... Teraz legendy ciąg dalszy
(2025.10.03)

info

12  
  2
Naturalną synergią portu jest, transport kolejowy, o czym, z tymi ludźmi rozmawiać, grunt że dyrektor ma co miesiąc wypłatę.
Okon (2025.10.03)

info

8  
  1
Męczenie oka i ucha
(2025.10.03)

info

6  
  1
Nie słuchajcie się POwcow! Kłamali, kłamią i będę kłamać. W tym tygodniu wysyp obietnic mających za zadanie ocieplić wizerunek skompromitowanego rządu tuska który jeszcze w tym roku upadnie. Statek tonie ale orkiestra gra dalej i sypie populistycznymi obietnicami bez pokrycia. Zapytajcie tuska gdzie te100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów? Minęło już 750 dni i ich nie splelnili. Zapytajcie robercika lejtura zwanego członkiem gdzie jest ta zielona fala na sygnalizacji świetlnej którą obiecał 15 lat temu? Nie bać ich!
Jawamwojtaniewybierałem (2025.10.03)
Jak mozna glosowac na kogoś z Olsztyna???
(2025.10.03)

info

10  
  2
@Jawamwojtaniewybierałem - A Śliwka zamieszkał w Elblągu ?
(2025.10.03)
skonczycie wreszcie dawac durne tytuly ze snakiem zapytania ?
(2025.10.03)