UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brak senatora, czyli to lipa. Miało być do końca czerwca, teraz do końca roku, a zapewne nigdy. Obym się mylił. Macie Tuska który gigantyczne zadłuża Polskę. Niedługo korporacje finansowe, szczególnie niemieckie, przejmą resztę majątku w Polsce.
bra