34
02.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Obrzydliwa propaganda organu.
(2025.10.02)

info

4  
  0
@Tralala - Hej
(2025.10.02)
@Dzięki PiSowcom ludzie już wiedzą co to jest inflacja i drożyzna. LUDZIE wiedzą, a pisowcy wierzą kaczorowi że to wina Tuska
Ciemnota ma twarz pis (2025.10.03)
Ratuj pan Panie Tusk
Takie buty (2025.10.03)

info

2  
  1
Najdrożej ale za to stabilnie - dziękujemy uprzejmie! Ulżyło jak cholera!
Arekn (2025.10.03)
tylko jełopy koalicji 13 grudnia nie widzą ze potęznie podrozało ale hi, hi stabilnie.
yello (2025.10.03)

info

2  
  1
@yello - Za pisu było 18% teraz jest 3 %. Paliwo teraz po 5.80
Wystarczy nie kraść (2025.10.03)
Jak to jest że taki pisowski yełłop może obrażać Polaków na waszych łamach
Portel jak tvpis (2025.10.03)

info

2  
  2
@Arekn - Lepszy sort jest dumny że mamy najdroższy prąd na świecie?
Spadek po pislamistach (2025.10.03)
Tak wygląda ogłoszony prz4z Tuska koniec pisowskiej drożyzny
wyborca wybredny (2025.10.03)

info

4  
  0