A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Obrzydliwa propaganda organu.
@Tralala - Hej
@Dzięki PiSowcom ludzie już wiedzą co to jest inflacja i drożyzna.
LUDZIE wiedzą, a pisowcy wierzą kaczorowi że to wina Tuska
Najdrożej ale za to stabilnie - dziękujemy uprzejmie! Ulżyło jak cholera!
tylko jełopy koalicji 13 grudnia nie widzą ze potęznie podrozało ale hi, hi stabilnie.
@yello - Za pisu było 18% teraz jest 3 %. Paliwo teraz po 5.80
Jak to jest że taki pisowski yełłop może obrażać Polaków na waszych łamach
Tak wygląda ogłoszony prz4z Tuska koniec pisowskiej drożyzny