A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zielarski - Co do tego maja rosyjskie media? I nazwy krajów rozpoczynamy małą literą, gdy występują w formie przymiotnika - nie tak jak u was w Ameryce. Nie uczą tego w CIA, amerykański agencie?
@Zielarski - przecież Ty to rosyjskie media od zawsze.
"niepracujących szlachciców wyborców PIS trzeba pracować" ha ha, a lemingi peowe to nie szarpią socjali jak komornik klamkę? Jeszcze bardziej.
Owszem biorą, ale pracują i podatki płacą, wiesz?
@Netkot - A, to wyborcy PIS nie pracują i nie płacą podatków, hm, czyli ponad połowa dorosłych nie pracuje i nie płaci podatków. No geniusz.
Następny zacietrzewiony leming z brygady Prince polo
@kahatella - Siemano Kassandra
@Netkot - więc w nagrodę za wiernopoddańczość otrzymują pieniądze na sauny, jachty etc.
Dzięki PiSowcom ludzie już wiedzą co to jest inflacja i drożyzna.
No thebill