34
02.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zielarski - Co do tego maja rosyjskie media? I nazwy krajów rozpoczynamy małą literą, gdy występują w formie przymiotnika - nie tak jak u was w Ameryce. Nie uczą tego w CIA, amerykański agencie?
(2025.10.02)
@Zielarski - przecież Ty to rosyjskie media od zawsze.
(2025.10.02)
"niepracujących szlachciców wyborców PIS trzeba pracować" ha ha, a lemingi peowe to nie szarpią socjali jak komornik klamkę? Jeszcze bardziej.
(2025.10.02)
Owszem biorą, ale pracują i podatki płacą, wiesz?
Netkot (2025.10.02)
@Netkot - A, to wyborcy PIS nie pracują i nie płacą podatków, hm, czyli ponad połowa dorosłych nie pracuje i nie płaci podatków. No geniusz.
(2025.10.02)
Następny zacietrzewiony leming z brygady Prince polo
(2025.10.02)
@kahatella - Siemano Kassandra
(2025.10.02)
@Netkot - więc w nagrodę za wiernopoddańczość otrzymują pieniądze na sauny, jachty etc.
Bezproblemowy (2025.10.02)
Dzięki PiSowcom ludzie już wiedzą co to jest inflacja i drożyzna.
(2025.10.02)
No thebill
(2025.10.02)