Wybrany wątek opinii

Najdrożej ale za to stabilnie - dziękujemy uprzejmie! Ulżyło jak cholera!
Arekn (2025.10.03)
@Arekn - Lepszy sort jest dumny że mamy najdroższy prąd na świecie?
Spadek po pislamistach (2025.10.03)
Powrót do komentarzy