34
02.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prosta matematyka, za czasów PIS w ciągu 23 miesięcy wartość koszyka wzrosła ze 97,31zł (XII 2021) do 128,69zł (XI 2023) czyli 31,38zł, średnio 1,36zł miesięcznie. Za PO wartość koszyka w ciągu 22 miesięcy wzrosła ze 128,52zł (XII 2023) do 156,56zł (X 2025) czyli 28,04zł, średnio 1,27zł miesięcznie. Różnica 11 groszy miesięcznie. Czyli dalej mamy drożyznę, tylko "uśmiechniętą".
(2025.10.03)
"Czyli dalej mamy drożyznę, tylko "uśmiechniętą" - Tak, tylko za PIS ceny regularnie rosły co tydzień, oraz zjedzona obecnie przez pisinflację siła nabywcza pieniądza znacząco spadła, no ale o tym zapomniałeś już, bo to mało medialne dla PIS.
Netkot (2025.10.03)
zamiast się ekscytować oczywistą inflacją - w warunkach jakiejśtam wciąż okupacji tego kraju i banksterskim dodruku - polecam posłuchać co nieco ludzi typu Trader21,321 Crypto, Phil Konieczny... jest tego masa - jest kasa do wyciągnięcia ze światowej płynności - możemy być liderami w jej odsysaniu; )... ale to raczej dla używających mózgu i przy tym nieco opanowanych.
WolneMedia.pl (2025.10.04)

info

1  
  0
Radek Pogoda też jest spoko, Frycz Trener, Dla Pieniędzy itd. itp... wartościowych kanałów jest w pip, zamiast zagliniać sobie mózg medialną papką z TV czy der Onetów.
(2025.10.04)

info

2  
  0