Wybrany wątek opinii

tylko jełopy koalicji 13 grudnia nie widzą ze potęznie podrozało ale hi, hi stabilnie.
yello (2025.10.03)
@yello - Za pisu było 18% teraz jest 3 %. Paliwo teraz po 5.80
Wystarczy nie kraść (2025.10.03)
Powrót do komentarzy