A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co grozi nakretce, ćwierkowi, motorowce za celowe zablokowanie budowy portu Państwowego w Elblągu? Przez tych trzech muszkieterow port nigdy nie powstanie a to była olbrzymia szansa na rozwoj gospodarczy miasta i setki dodatkowych miejsc pracy dla elblążan.
dostanie w zawiasach o co zaklad??
To nie nasza sprawa, po co to ogłaszać. Redakcjo czy każdy zatrzymany jest przez was ujawniany na forum?
Oj Rysiu Rysiu coś Ty nam narobił... ?
#totalnacenzuranaPOrtelu
Zostawcie Ryszarda w spokoju, po co drwić z człowieka w takiej sytuacji życiowej ? Zapominacie że to Honorowy Obywatel Elbląga ? Ma dla naszego miasta ogromne zasługi, jakie ? nie wiem, ale pewnie napisano to w protokole Rady Miasta z 2002 roku.
Musicie pisać o tym, kiedy On jest w rozpaczy, po śmierci żony?
Odezwali się abstynenci... Polacy są drudzy po Rosjanach pijący bez umiaru... w Szwecji nawet na drożdżach wprowadzono info. że alkohol szkodzi...
@Wszoku - Może "załatw"parę łapek w górę ty to potrafisz
Może pilnujcie lepiej żeby wreszcie zapadły wysokie, sprawiedliwe wyroki dla sprawców śmierci z hetmańskiej.