UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zostawcie Ryszarda w spokoju, po co drwić z człowieka w takiej sytuacji życiowej ? Zapominacie że to Honorowy Obywatel Elbląga ? Ma dla naszego miasta ogromne zasługi, jakie ? nie wiem, ale pewnie napisano to w protokole Rady Miasta z 2002 roku.
Cenzor 44