A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co nas obchodzi ten dziadek
Szwedzi pędzą bimber i chleją. Robią sobie specjalne wycieczki do Polski, aby mordy zalać. Wzzędzie lubią pić, w szczególności Skandynawowie.
A Tobie się wydaje, że Szwedzi, Finowie, Norwegowie to świętoszki co. Przeprogramowali ich na abstynencję. Imprezy firmowe, spędy kawalerskie, weekendy męskie jeździli do Rosji kiedy było wolno. Co pokazuje, że ile byś zakazów nie wlepił i obostrzeń każdy znajdzie furtkę, żeby napić się do odcięcia.
"Szwedzi pędzą bimber i chleją" - ale mają obostrzenia w kupnie alkoholu i chodzi tu o młodych
"Szwedzi pędzą bimber i chleją. " - Najlepiej bajki pisać jak się nie wie. O menelach piszesz. Pojedź i zobacz jak tam jest. Mój ulubiony kraj.
Będzie go sądzić ta sama sędzina co Kozidrak ?